مرکز زیبایی و لیزر

بهترین کارکنان، پزشکان و متخصصان برای درمان اثربخش

تهران، سعادت آباد، سرو شرقی

شنبه تا چهارشنبه: 8:00 تا 20:00

پنجشنبه و جمعه: 9:00 تا 16:00

آیا می دانید بهترین روش برای زاویه دار کردن صورت مردان چیست؟ آیا می دانید زاویه دار کردن صورت مردان با تزریق ژل چگونه می باشد؟ امروز در بین مراجعه کنندگان زیبایی آقایانی را خواهیم دید که از زاویه صورت خود راضی نیستند و برای زاویه دادن به صورت خود به مراکز زیبایی مراجعه می کنند و با تزریق ژل، صورت خود را از حالت گرد یا بیضی به شکل زاویه دار تبدیل می کنند. با زاویه دار کردن صورت چهره را شبیه به بازیگران هالیوودی در می آوردند.

سوالات متداول در مورد زاویه سازی صورت مردان با تزریق ژل

برخی از افراد برای زاویه سازی صورت خود تزریق ژل را انتخاب می کنند و طبیعی است که سوالاتی در ذهن آن ها به وجود آید. در تمام مراکز زیبایی با حوصله به تمام سوالات شما پیش از تزریق ژل پاسخ خواهند داد. این سوالات شامل:

1- زاویه سازی صورت با تزریق ژل چگونه می باشد؟

2- میزان ماندگاری ژل در زاویه سازی صورت چقدر است؟

3- عوارض ناشی از تزریق ژل چیست؟

4- مزایای زاویه دار کردن صورت مردان با تزریق ژل چیست؟

5- آیا تزریق ژل برای زاویه سازی صورت درد دارد؟


اگر مایلید از جشنواره تخفیف های ویژه پاییز شی لیزر استفاده کنید میتوانید با پر کردن فرم زیر منتظر ارتباط کارشناسان شی لیزر باشید و از تخفیف های استثنایی ( قیمت پکیج لیزر فول بادی 845 الکس کندلا 2023 و الیت پلاس و .. ) استفاده کنید.

امکان افزایش قیمت ها بعد از این تاریخ وجود خواهد داشت.

جشنواره تخفیف پاییز فقط تا 14 ابان 1402


6- آیا نتیجه مطلوب با روش تزریق ژل بدست می آید؟

زاویه دار کردن صورت مردان با تزریق ژل

در برخی از مردان به دلیل عوامل مختلفی مثل ژنتیک، بالا رفتن سن که موجب تحلیل استخوان ها می شود، یا فرم نامناسب چانه و …. از زاویه چهره خود راضی نیستند به همین سبب از روش تزریق ژل در برطرف کردن عیوب صورت و زاویه دادن به آن استفاده می کنند تا صاحب چهره ای جذاب باشند. برخی دیگر از افراد با الگو برداری از چهره ی بازیگران هالیوودی دست به عمل زاویه دار کردن صورت خود با تزریق ژل زدند و سعی در جذاب تر کردن چهره خود دارند. در زاویه دار کردن صورت مردان با استفاده از ژل سعی در پر کردن نواحی گود و منحنی صورت و یا برجسته کردن چانه دارند زیرا این روش تاثیر بسیار زیادی در خوش فرم و جذاب کردن مردان دارد.

مدت ماندگاری تزریق ژل در زاویه دار کردن صورت

یکی از روش های زاویه دار کردن صورت مردان استفاده از تزریق ژل می باشد. یکی از سوالات مهم در مورد تزریق ژل این است که میزان ماندگاری ژل در زاویه سازی صورت چقدر است. به طور کلی اگر از ژل هایی با تاثیر موقت استفاده کنید میزان ماندگاری آن بین سه تا شش ماه می باشد. اگر از ژل های دائم که در واقع فقط به اصطلاح به آن دائم گفته می شود استفاده کنید میزان ماندگاری آن دو تا چهار سال می باشد.

مزایا و عوارض تزریق ژل در زاویه سازی صورت

زاویه دار کردن صورت مردان با تزریق ژل مانند تمام روش های زیبایی دیگر مزایا و عوارضی دارد.

مزایای زاویه دار کردن صورت با استفاده از تزریق ژل: ایجاد تقارن در صورت، فرم دهی صورت، هماهنگی بین اجزای صورت، جوان تر نشان دادن چهره، یک روش راحت و بدون درد، نیاز به جراحی و بیهوشی ندارد، کوتاه بودن دوره نقاهت، روشی ایمن در زاویه دار کردن صورت، شاهد بودن نتیجه فوری ، مدت زمان کوتاه در تزریق ژل و از دیگر مزایای آن این است که بلافاصله بعد از تزریق ژل می توانید به کارهای روزمره خود برسید.

عوارض تزریق ژل در زاویه سازی صورت مردان: یکی از مهم ترین عوامل در به وجود آمدن هرگونه عوارض تزریق ژل، انتخاب غلط در مرکز زیبایی و پزشک غیر حرفه ای می باشد که موجب می شود با چنین عوارضی روبرو شوید، این عواض شامل: عدم وجود تقارن در صورت، کبودی و تورم در ناحیه تزریق، استفاده از ژل های تقلبی یا تاریخ گذشته که عواقب خطرناکی در پی دارند، موقتی بودن این روش و یا آلرژی داشتن به نوع ژل می باشد.

نکته: به مدت دو هفته قبل از تزریق ژل از مصرف هرگونه مکمل خودداری کنید، از مصرف رقیق کننده های خون مانند ایبوپروفن خودداری کنید و برای نتیجه بخشی تا دو هفته بعد از تزریق از ورزش کردن خودداری کنید.

جمع بندی در مورد زاویه دار کردن صورت مردان با استفاده از تزریق ژل

همانطور که بیان کردیم یکی از راه های بی خطر و بدون درد در زاویه سازی صورت مردان استفاده از تزریق ژل می باشد. پیشنهاد ما به شما این است پیش از انجام زاویه سازی صورت خود با استفاده از تزریق ژل تحقیق کردن در مورد مراکز زیبایی و پزشکان آن می باشد تا از بروز هرگونه عوارض احتمالی در زمان تزریق ژل پیشگیری به عمل آورید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *