به باشگاه مشتریان ما بپیوندید و از تخفیف 6 ماهه ما بهره مند شوید. 

جشنواره پارادیس 50% تخفیف 

به کدام یک از خدمات ما نیاز دارید؟

روی هر یک از سرویسها کلیک کنید و اطلاعات بیشتری بدست آورید

50% تخفیف درمان ریزش  مو به مدت محدود

PRP بهترین و موثرترین روش درمان ریزش مو با ضمانت نامه 6 ماهه

یک شیوه درمانی ریزش مو طبیعی است که از فاکتورهای رشد و سلول‌های بنیادی متعلق به بدن خود شما برای تسریع در رشد موهایتان استفاده می‌کند. ما با بهره‌گیری از تجهیزات پزشکی پیشرفته و تلفیق آن با تجربه و تخصص بالای پزشکانمان، شیوه پی آر پی را با بالاترین کیفیت برای شما انجام می‌دهیم، این بهترین فرصت برای شماست تا امکان رشد مجدد موهای خود را فراهم کنید. درمان ریزش مو به روش prp یک شیوه بسیار مؤثر در درمان طاسی و نیز کمک به پرپشت شدن موها و حفظ نتیجه های عمل درمان ریزش مو است.

کربوکسی تراپی بهترین روش برای ریزش موهای سکه ای

کربوکسی تراپی مو یک درمان زیبایی غیر جراحی است که از مقادیر کمی گاز دی اکسید کربن برای بهبود گردش خون و رشد مو استفاده می‌کند. این روش با تزریق گاز دی اکسید کربن به پوست سر با استفاده از یک سوزن ظریف انجام می‌شود. دی اکسید کربن جریان خون را در فولیکول‌های مو افزایش می‌دهد و می‌تواند به تحریک رشد مو و کاهش ریزش مو کمک کند.

توجه توجه ! تمامی خدمات ما زیر نظر پزشک متخصص می باشد

مزوتراپی مو بهترین روش برای جلوگیری از ریزش مو

مزوتراپی یک شیوه‌ی نوین درمانی است که بدون نیاز به جراحی و با کمترین تهاجم انجام می‌شود. مزوتراپی مو یکی از انواع مزوتراپی است که باعث تحریک رشد موها می‌شود و ریزش آن را متوقف می‌کند. در این مطلب قصد داریم شیوه‌ی انجام این روش را توضیح دهیم و مزایای آن را بررسی کنیم.

هیرفیلرجدیدترین روش جلوگیری از ریزش مو

هیرفیلر اولین آمپول پرکننده مو است که برای درمان آسیب ها و مشکلات مو مانند ریزش مو به کار می رود. این محصول سبب بهبود ضخامت مو و تقویت آن می شود و با احیای سلول های پوست سر گردش خون بهبود می‌یابد که این امر هم ریزش مو را از بین می برد و هم رشد آنها را افزایش می دهد

چـــرا پارادایس؟

قیمت مناسب

استفاده از پکهای بهداشتی

ویزیت توسط پزشک متخصص

دارای مجوزهای رسمی

دارای دستگاه های روز دنیا

لیزر بدون درد و بالا ترین ضریب اثرگذاری

از امروز موهای پر پشت و ظاهر زیبا داشته باش

آنلاین و دور از هر ترافیکی نوبتت رو رزرو کن

©۲۰۲۳ Semicolon Marketing. All Rights Reserved.