مرکز زیبایی و لیزر

بهترین کارکنان، پزشکان و متخصصان برای درمان اثربخش

تهران، سعادت آباد، سرو شرقی

شنبه تا پنج شنبه: 8:00 تا 21:00

تزریق چربی یک از بهترین روش ها جهت افتادگی و چین و چروک پوست می باشد. آنچه باید درباره تزریق چربی مد نظر قرار داد مراقبت های قبل و بعد از عمل هست.

از کاربرد های تزریق چربی می توان به رفع چین و چروک و جوانسازی صورت و گونه، حجم دهندگی سینه و باسن و … اشاره کرد. با کسب اطلاع درباره تزریق چربی و مزایای آن می توان نسبت به جونسازی پوست و عمل زیبایی اقدام نمود.

آیا وقت خواندن مقاله را ندارید؟
می توانید به راحتی پادکست این مقاله را گوش دهید.

 

تزریق چربی

همه چیز درباره تزریق چربی

افزایش سن و پیری عوارض مختلفی به همراه دارد که از آن میان می توان به از دست رفتن حجم بخش هایی از بدن مانند صورت، سینه، باسن و … اشاره کرد. از جمله عمل های زیبایی در جهت رفع علائم پیری عمل تزریق چربی می باشد.

در عمل تزریق چربی به روش کاملا علمی بخشی از چربی های اضافی ذخیره شده در بدن از طریق لیپوساکشن برداشته شده و به قسمت های مورد نیاز برای حجم دهی تزریق می شود. بنابراین عمل تزریق چربی مناسب کسانی هست که به میزان لازم چربی اضافی در بدن دارند.


اگر مایلید از جشنواره تخفیف های ویژه پاییز شی لیزر استفاده کنید میتوانید با پر کردن فرم زیر منتظر ارتباط کارشناسان شی لیزر باشید و از تخفیف های استثنایی ( قیمت پکیج لیزر فول بادی 845 الکس کندلا 2023 و الیت پلاس و .. ) استفاده کنید.

امکان افزایش قیمت ها بعد از این تاریخ وجود خواهد داشت.

جشنواره تخفیف پاییز فقط تا 14 ابان 1402


کاربرد های تزریق چربی

از آنجا که در روش تزریق چربی نیاز به ورود مواد خارجی به بدن نیست امروزه این عمل زیبایی به ویژه در بین خانم ها محبوبیت زیادی دارد. با کمک عمل تزریق چربی در نواحی مختلف بدن می توان به اندامی زیبا و ایده آل دست یافت. در ادامه به برخی از کاربرد های عمل تزریق چربی اشاره می شود.

ترزیق چربی به صورت، گونه و لب

از مشهود ترین عوارض پیری ایجاد چین و چروک بر روی صورت هست که در اثر کاهش کلاژن پوست صورت می گیرد. برای رفع چین و چروک ایجاد شده بر روی صورت بهترین راه تزریق چربی به زیر پوست صورت می باشد.

با برداشتن چربی اضافی بدن و تزریق آن به زیر پوست صورت می توان تا حد زیادی خط و چین های ایجاد شده بر روی صورت را از بین برد.

گونه از جمله اجزاء مهم در صورت می باشد که تاثیر قابل توجهی در زیبایی ظاهری دارد. تزریق چربی به گونه ها با کمک بی حسی موضعی و به شکل سرپایی انجام می شود.

از مزیای تزریق چربی به لب افزایش حجم لب و بزرگ شدن آن هست که به زیباتر به نظر رسیدن ظاهر کمک می کند.

درباره تزریق چربی

تزریق چربی به دست و پا

از دیگر نقاط بدن که علائم پیری را نشان می دهد پوست دست و پا هست که حالت افتادگی به خود می گیرد. با برداشتن چربی اضافی بدن و تزریق آن به زیر پوست دست و پا می توان حالت شدگی پوست را از بین برد.

حجم دهی سینه و باسن

از کاربرد های تزریق چربی می توان به افزایش حجم سینه ها اشاره نمود. برای عمل تزریق چربی به سینه از چربی های کمر و بازو استفاده می شود.

هدف از تزریق چربی به باسن حجم دهی و افزایش جذابیت فرد هست و جزء عمل های زیبایی محسوب می شود. با توجه به نیاز حجم بالای چربی جهت تزریق برای حجم دهی باسن از چربی شکم و ران استفاده می گردد.

درباره تزریق چربی

مراقبت های قبل و بعد از ترزیق چربی

آنچه باید درباره تزریق چربی مد نظر قرار داد مراقبت های قبل و بعد از عمل می باشد. مراقبت های قبل و بعد از عمل تزریق چربی عبارت است از:

  • عدم مصرف دخانیات از 6 هفته قبل از انجام عمل
  • مصرف بالای آب از 6 هفته قبل از عمل در جهت آبرسانی مناسب بدن
  • قطع موقت دارو های ضد التهابی و آسپرین
  • رعایت موارد بهداشتی توصیه شده توسط متخصص پس از عمل تزریق چربی
  • استرحت کافی در جهت تسریع روند درمان

تزریق چربی

مزایا و عوارض تزریق چربی

با اطلاع درباره تزریق چربی و مزایا و عوارض آن می توان با آگاهی نسبت به انجام این عمل زیبایی اقدام نمود. بهبود بافت پوست، ماندگای طولانی مدت عمل، عدم نیاز به ورود ماده خارجی به بدن و داشتن ظاهری زیبا و طبیعی بخشی از مزایای انجام عمل تزریق چربی می باشد.

از عوارض تزریق چربی به بدن می توان به طولانی بودن دوره نقاهت، احتمال واکنش های آلرژیک پس از عمل، باقی ماندن جای زخم در برخی افراد، امکان صدمه با بافت اصلی و … اشاره کرد.

با این حال با انجام عمل تزریق چربی تحت نظر متخصصین و به روش کاملا بهداشتی تا حد زیادی می توان احتمال بروز این عوارض را کاهش داد.

سوالات متداول درباره تزریق چربی

درباره تزریق چربی به زیر پوست سوالات مختلفی توسط علاقندان به انجام عمل تزریق چربی مطرح هست که به برخی از آنها اشاره می شود.

ماندگاری عمل تزریق چربی

میزان ماندگاری عمل تزریق چربی به میزان مهارت و تجربه پزشک نحوه مراقبت فرد بعد از عمل و توجه به توصیه های پزشکی بستگی دارد.

شرایط بعد از عمل تزریق چربی

مانند هر عمل زیبایی کبودی و ورم حاصل از تزریق چربی در موضع مورد نظر قابل مشاهده است. با استراحت کافی و مراقبت های بهداشتی کبودی ها بعد از گذشت یک هفته رفع می شود ولی تورم مدت زمان بیشتری باقی می ماند.

هزینه عمل تزریق چربی

هزینه عمل تزریق چربی به دلایلی از جمله عدم نیاز به خرید مواد خارجی نسبت به سایر عمل های زیبایی مقرون به صرفه می باشد. از طرف دیگر هزینه تزریق چربی به محل مورد نظر برای عمل، میزان نیز چربی و … بستگی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *