مرکز زیبایی و لیزر

بهترین کارکنان، پزشکان و متخصصان برای درمان اثربخش

تهران، سعادت آباد، سرو شرقی

شنبه تا چهارشنبه: 8:00 تا 20:00

پنجشنبه و جمعه: 9:00 تا 16:00

محبوب ترین مدل تزریق ژل لب، تزریق ژل لب مدل راشل است. لب مدل راشل یا همان مدل روسی زیبا و پرطرفدار است. زیبایی زنان روس در جهان سرآمد است دلیل اصلی این زیبایی لب های برجسته، حجیم و خوش فرم است.

کسانی که از فرم لب های خود ناراضی هستند و به دنبال راهی برای برجسته و حجیم شدن لب هایشان هستند با تزریق ژل لب مشکلشان حل می شود. در گذشته تزریق ژل و مواد دیگر برای برجسته کردن لب با عوارضی همراه بود اما امروزه با استفاده از روش ها و مواد جدید این مشکل حل شده است.

برای مشاهده انواع مدل ژل لب کلیک کنید 

به کسانی که به زیبایی خود اهمیت می دهند توصیه می کنیم تا پایان این مطلب با ماهمراه باشند. در این مطلب یکی از بهترین روش های تزریق ژل را به شما معرفی می کنیم.

بهترین روش تزریق ژل لب
بهترین روش تزریق ژل لب تزریق اسید هیالورونیک است. تزریق ژل لب 20 تا 30 دقیقه بنا به مهارت و دقت متخصص طول می کشد.

بهترین روش تزریق ژل لب

بهترین روش تزریق ژل لب تزریق اسید هیالورونیک است. تزریق ژل لب 20 تا 30 دقیقه بنا به مهارت و دقت متخصص طول می کشد. زاویه سوزن، مقدار تزریق و ناحیه تزریق مدل لب را تعیین می کند. مدل راشل (روسی) از مدل های محبوب و بسیار زیبا است. در این مدل تاکید بر V بالای لب است.

کلیک کنید:


اگر مایلید از جشنواره تخفیف های ویژه پاییز شی لیزر استفاده کنید میتوانید با پر کردن فرم زیر منتظر ارتباط کارشناسان شی لیزر باشید و از تخفیف های استثنایی ( قیمت پکیج لیزر فول بادی 845 الکس کندلا 2023 و الیت پلاس و .. ) استفاده کنید.

امکان افزایش قیمت ها بعد از این تاریخ وجود خواهد داشت.

جشنواره تخفیف پاییز فقط تا 14 ابان 1402


بررسی میزان ماندگاری تزریق ژل لب

ژل تزریق لب HA چیست؟

اسید هیالورونیک یا HA یک ماده طبیعی است که در بدن وجود دارد این ماده با بدن سازگاری دارد و ایجاد حساسیت نمی کند. هیدروفیل ها (اسید هیالورونیک) مواد آب دوستی هستند که می توانند تا 1000 برابر وزن و حجم خود آب جذب کنند. فیلر ژوویدرم، رستیلن، رووفیل و … حاوی اسید هیالورونیک هستند.

بهترین تزریق ژل در تهران

پشیمانی از تزریق ژل لب

اگر ژل اسید هیالورونیک تزریق کرده باشید در صورتیکه از تزریق ژل پشیمان شدید می توانید با تزریق آنزیم هیالوروئید ژل را تجزیه و اثر ژل را از بین ببرید. توصیه ما بررسی و تحقیق قبل از انجام تزریق ژل است تا مجبور به تزریق آنزیم نشوید.

چه کارهای پس از تزریق ژل لب ممنوع است؟

استعمال دخانیات، خوردن نوشیدنی داغ مثل چای و قهوه، لب گرفتن و بوسیدن، ضربه به لب، دمر و روی صورت خوابیدن، خوردن غذا های آلرژی زا و دستکاری لب تا یک هفته ممنوع است. نوشیدن آب و مایعات ولرم باعث رفع التهاب و سرعت بخشیدن به کسب نتیجه مطلوب می شود.

ورم و التهاب پس از تزریق چقدر طول می کشد؟
معمولا پس از 48 ساعت ورم و درد تمام می شود ولی گاهی تا یک هفته التهاب و درد وجود دارد.

ورم و التهاب پس از تزریق چقدر طول می کشد؟

معمولا پس از 48 ساعت ورم و درد تمام می شود ولی گاهی تا یک هفته التهاب و درد وجود دارد. در صورتی که درد شدید و همراه با تب می باشد به پزشک مراجعه کنید.

چند سی سی ژل به لب تزریق می شود؟

معمولا 2 سی سی ژل برای تزریق کافی است اما بنا به سلیقه فرد، مدل انتخاب شده و حجم لب این میزان متفاوت است. هزینه تزریق ژل لب مدل راشل بر اساس میزان ژل تزریق شده محاسبه می شود. با توجه به نوسان قیمت فیلر در بازار نمی توان هزینه دقیقی پیش بینی کرد در حال حاضر یک سی سی ژل با کیفیت متوسط حدود 5 میلیون هزینه دارد. بهترین ژل تزریق لب ساخت سوئیس و فرانسه می باشد.

مارک ژل لب هزینه تزریق 1 سی سی ژل لب (تومان)
سوسام ۳٫۵۰۰٫۰۰۰
 آلیاکسین ۵٫۵۰۰٫۰۰۰
ژوویدرم ۶٫۰۰۰٫۰۰۰

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *