مرکز زیبایی و لیزر

بهترین کارکنان، پزشکان و متخصصان برای درمان اثربخش

تهران، سعادت آباد، سرو شرقی

شنبه تا پنج شنبه: 8:00 تا 21:00

مرکز زیبایی و لیزر در سعادت اباد ; لیزر پاک کردن تاتو و خالکوبی چیست ؟; چرا عاقل کند کاری که بازارد پشیمانی . شاید بسیاری فکر کنند این ضرب المثل درخصوص افرادی که خالکوبی با هزینه بالا میکنند و حالا میخواهند خالکوبی خود را پاک کند صحت داشته باشد. اما همیشه انجام تاتو و خالکوبی و پاک کردن تاتو و خالکوبی دلیل بر بی عقلی نیست .

بسیاری از افرادی دوست دارند ابرو بکارند و نیاز دارند تاتو های ابرو شان را پاک کنند یا شغل دولتی پیدا کرده اند و طبق قوانین نباید هیچ تاتو و خالکوبی روی بدنشان باشد.

راه حل بسیاری از افراد مراجعه به مراکز سطح پایین برای پاک کردن تاتو وخالکوبی است. خطری که پاک کردن تاتو با دستگاه های لیزر غیر مجاز دارد به همان اندازه خطرناک است که خود انجام خالکوبی به دلیل افرادی ناشی خطر دارد.

پاک کردن خالکوبی و تاتو با لیزر در مراکز مجاز

در تهران مراکز مجاز برای پاک کردن تاتو با لیزر بسیار کم است. توجه شود تمامی مراکز نمیتوانند خدمات لیزری ارائه دهند و فقط باید زیر نظر متخصص پوست و مو و نه دکتر عمومی لیزر پاک کردن تاتو و خالکوبی انجام شود. چرا که نیاز است قبل از انجام این کار دکتر متخصص پوست شمارا آنالیز کند تا مشکل خاصی برای شما ایجاد نشود.

تنها در صورتی متخصص اجازه لیزر به شما میدهد که پوست شما دارای شرایط قابل قبول باشد.

تعداد جلسات پاک کردن خالکوبی وتاتو با لیزر

جواب به این سوال کاملا بستگی به عمق نفوذ تاتو و خالکوبی به درون پوستتان دارد. اما هیچ خالکوبی و تاتویی در 1 جلسه از بین نخواهد رفت . حتی با بهترین دستگاه.

و حدودا در مرکز پوست مو زیبایی دکتر ناهید محمدی , میانگین تعداد جلسات بین 3 تا 7 جلسه گزارش میشود.


اگر مایلید از جشنواره تخفیف های ویژه پاییز شی لیزر استفاده کنید میتوانید با پر کردن فرم زیر منتظر ارتباط کارشناسان شی لیزر باشید و از تخفیف های استثنایی ( قیمت پکیج لیزر فول بادی 845 الکس کندلا 2023 و الیت پلاس و .. ) استفاده کنید.

امکان افزایش قیمت ها بعد از این تاریخ وجود خواهد داشت.

جشنواره تخفیف پاییز فقط تا 14 ابان 1402


هزینه و قیمت پاک کردن تاتو با لیزر

باز هم جواب این سوال به وسعت اندازه خالکوبی بستگی دارد. و همچنین عمقی که تاتو وخالکوبی به پوست نفوذ کرده است که برای اطلاع از هزینه میتوانید با این مرکز در تماس باشید.

 

میزان درد پاک کردن تاتو با لیزر

پاک کردن تاتو با لیزر کیوسوییچ نسبت به سایر دستگاه های پاک کردن تاتو و خالکوبی درد به مراتب کمتری دارد. اما اگر واقع بین باشیم باید انتظار درد کمی را داشته باشید. البته برای افراد حساس حتما از پماد بی حسی استفاده میشود که میزان درد را نصف میکند.

ارسال انرژی با دستگاه لیزر Q-switched

 

لیزر Q-switched با ارسال انرژی سبک به خالکوبی کار می کند تا جوهر تاتو را خرد کند. از آنجا که رنگ های مختلف جوهر تاتو، نور را به طور متفاوتی جذب می کنند، انواع مختلفی از لیزرهای کیوسوئیچ برای درمان رنگ های مختلف تاتو وجود دارد.

محبوب ترین لیزر برای پاک کردن خالکوبی لیزر Q-switched Nd: YAG می باشد، زیرا در طول پاکسازی رنگ های جوهر، دو طول موج نور (1064 نانومتر و 532 نانومتر) تولید می کند.

طول موج 1064 نانومتر رنگ های تیره تر مانند سیاه، آبی، سبز و بنفش را مورد هدف قرار می دهد در حالی که طول موج 532 نانومتر رنگ های روشن تر مانند قرمز، نارنجی، زرد و صورتی را تحت تاثیر قرار می دهد.

 

کاهش تعداد جلسات با این دستگاه لیزر

 

با این دستگاه حتی ممکن است تعداد جلسات لازم برای از بین بردن خالکوبی کاهش یابد. برخی از سایه های سبز و آبی مانند سبز آهکی و فیروزه ای و برخی جوهرهای سیاه سنتی، در برابر درمان با طول موج 1064 نانومتر مقاوم می باشند.

برای این رنگ های نادر که در حدود 5-10٪ از خالکوبی ها وجود دارند، طول موج سوم طراحی شده که برای درمان جوهرهای مقاوم مفید است. لیزرهای یاقوتی Q-switched، که طول موج 694 nm تولید می کنند ، یک انتخاب قابل اعتماد و مطمئن است که برای هدف قرار دادن سایه های مقاوم در برابر جوهر مناسب است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *