مرکز زیبایی و لیزر

بهترین کارکنان، پزشکان و متخصصان برای درمان اثربخش

تهران، سعادت آباد، سرو شرقی

شنبه تا پنج شنبه: 8:00 تا 21:00

لیفت ابرو بدون جراحی یکی از مهمترین و اصلی ترین عمل های زیبایی می باشد که امروزه بسیاری از خانم ها و آقایان به دنبال آن هستند تا بتوانند چین و چروک های اطراف ابرو خود را رفع کرده و به زیبایی مورد نظر خود دست پیدا کنند. برای لیفت ابرو البته بدون جراحی می توانید چنین فرصت طلایی و بی نظیر پیش روی خود را از دست ندهید.

آیا وقت خواندن مقاله را ندارید؟
می توانید به راحتی پادکست این مقاله را گوش دهید.

لیفت ابرو بدون جراحی به چه معنی است؟

آیا شما نیز به دنبال هزینه های مربوط به لیفت ابرو بدون جراحی هستید؟ آیا می دانید که مهمترین و اصلی ترین مزیت های مربوط به استفاده از لیفت ابرو کدامند؟ شما می توانید مقاله عرضه شده در وب سایت ما را تا آخر همراهی کرده و از این طریق بهترین اطلاعات را راجع به لیفت ابرو البته بدون جراحی به دست آورید.

لیفت ابرو بدون جراحی یکی از موثرترین و بهترین روش های جوان سازی در ابروها می باشد که از مزیت های بسیار بی نظیری برخوردار بوده و امروزه بسیاری از سالن های آرایشی، به دنبال ارائه بهترین خدمات در زمینه لیفت کردن ابرو بدون جراحی هستند. پوست صورت به خصوص اطراف ابرو بنا به دلایل بسیار مختلفی دچار افتادگی و چروک می شود که همین امر سبب شده تا افراد بیشتر از سن واقعی خود نشان دهند.

اگر شما نیز می خواهید زیبایی و جذابیت خود را از دوباره به دست آورید، می توانید چنین فرصت طلایی و باشکوه پیش روی خود را از دست نداده و همین حالا برای اخذ بهترین خدمات با همکاران و متخصصان زیبایی ما از همین وب سایت در تماس باشید. در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا در مورد هزینه های مربوط به لیفت کردن ابرو بدون جراحی توضیحات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم. با ما همراه شوید.

لیفت ابرو بدون جراحی

چه کسانی بایستی لیفت ابرو بدون جراحی انجام دهند؟

لیفت ابرو بدون جراحی همانطور که در قسمت قبلی نیز به آن اشاره شد، یکی از پرطرفدارترین روش های زیبایی در نزد آقایان و خانم ها می باشد. اما سوال این است که چه کسانی می توانند از لیفت ابرو استفاده کنند؟ در پاسخ به این سوال می توان گفت، لیفت کردن ابرو بدون جراحی برای افرادی مناسب می باشد که یکی از شرایط ذیل را در بر داشته باشند:


اگر مایلید از جشنواره تخفیف های ویژه پاییز شی لیزر استفاده کنید میتوانید با پر کردن فرم زیر منتظر ارتباط کارشناسان شی لیزر باشید و از تخفیف های استثنایی ( قیمت پکیج لیزر فول بادی 845 الکس کندلا 2023 و الیت پلاس و .. ) استفاده کنید.

امکان افزایش قیمت ها بعد از این تاریخ وجود خواهد داشت.

جشنواره تخفیف پاییز فقط تا 14 ابان 1402


 • کسانی که از ابروهای افتاده ای برخوردار هستند
 • افرادی که خطوط عمیقی را در پیشانی خود دارند
 • افرادی که پا به سن میان سالگی گذاشته اند.
 • افرادی که خطوط عمیقی را در بین دو ابروی خود دارند

حال شما نیز می توانید با توجه به موارد مذکور در فوق، اقدامات مورد نیاز برای بهره مندی از لیفت کردن ابرو بدون جراحی را انجام دهید.

لیفت ابرو بدون جراحی

مزیت های مربوط به لیفت کردن ابرو بدون جراحی

بی شک استفاده از روش لیفت ابرو بدون جراحی می تواند یک سری از مهمترین و بارزترین مزیت ها را به دنبال داشته باشد که شما نیز با انجام لیفت ابرو می توانید از این مزیت ها برخوردار شوید. از مهمترین و اصلی ترین مزیت های مربوط به لیفت کردن ابرو بدون جراحی می توان به آیتم هایی از جمله زیر اشاره کرد:

 • هیچ گونه مراقبت هایی بعد از لیفت ابرو وجود ندارد.
 • فرایند مربوط به لیفت کردن ابرو بدون جراحی بسیار سریع می باشد.
 • طول درمان مربوط به لیفت کردن ابرو بدون جراحی بسیار کوتاه می باشد.
 • چهره ی شما را زیباتر و جوانتر نشان می دهد.

لیفت ابرو بدون جراحی

راه های مورد استفاده در لیفت کردن ابرو بدون جراحی

راه ها و روش های مورد استفاده در لیفت ابرو بدون جراحی، بسیار متنوع می باشند و شما می توانید با توجه به روشی که مورد پسندتان می باشد، بهترین این راه ها را انتخاب نمایید. از مهمترین روش های مربوط به لیفت ابرو البته بدون جراحی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • لیفت کردن ابرو بدون جراحی با نخ
 • لیفت ابرو با تزریق ژل
 • لیفت ابرو با لیزر
 • لیفت ابرو با بوتاکس

هزینه های مربوط به لیفت کردن ابرو بدون جراحی

لیفت ابرو بدون جراحی با توجه به نوع روشی که انتخاب می کنید، هزینه های متفاوتی را می طلبد و شما می توانید با توجه به بودجه ای که در اختیار دارید، یکی از بهترین روش های مربوط به لیفت ابرو البته بدون جراحی را انتخاب کنید. همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص هزینه های مربوط به لیفت کردن ابرو بدون جراحی با همکاران ما از همین وب سایت پیش روی خود در تماس باشید و راهنمایی های مورد نیاز را به دست آورید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *