مرکز زیبایی و لیزر

بهترین کارکنان، پزشکان و متخصصان برای درمان اثربخش

تهران، سعادت آباد، سرو شرقی

شنبه تا پنج شنبه: 8:00 تا 21:00

مادلینگ و زاویه سازی صورت در سعادت آباد

مادلینگ و زاویه سازی صورت چیست؟

در سال های اخیر، چهره افراد مشهور، بازیگران هالیوود و … الگو و نمادی برای زیبایی مدنظر قرار گرفته است. افراد همه ساله با انجام عمل های جراحی و انواع تزریقات تمایل دارند، چهره خود را به مدل محبوب خود مبدل کنند.

در این بین نیز افرادی هستند که نه تنها برای زیباسازی بلکه در جهت رفع نقایص و عیوب ظاهری پیش آمده، چه به صورت وراثتی و چه ناشی از عوامل محیطی و تصادفات از روش های ذکر شده، بهره مند می شوند. در این مقاله شما عزیزان را با مدلینگ و زیباسازی صورت بیشتر آشنا خواهیم کرد.

با ما همراه باشید!

تست فیلر

مادلینگ و زاویه سازی صورت در سعادت آباد

صورت های کشیده و زاویه فک (اورتوگناتیک):

زاویه دار بودن صورت یکی از حالت هایی است که چهره را زیباتر جلوه می دهد. به عبارت دیگر، چهره هایی با چانه شبیه به حرف انگلیسی V زاویه دار محسوب می شوند. در این حالت، چانه به نسبت باریک تر خواهد بود.


اگر مایلید از جشنواره تخفیف های ویژه پاییز شی لیزر استفاده کنید میتوانید با پر کردن فرم زیر منتظر ارتباط کارشناسان شی لیزر باشید و از تخفیف های استثنایی ( قیمت پکیج لیزر فول بادی 845 الکس کندلا 2023 و الیت پلاس و .. ) استفاده کنید.

امکان افزایش قیمت ها بعد از این تاریخ وجود خواهد داشت.

جشنواره تخفیف پاییز فقط تا 14 ابان 1402


بهتر است بدانید! زاویه سازی صورت یک روش کم تهاجمی برای جوانسازی و زیبایی صورت می باشد.

کلمه اورتوگناتیک، ریشه از یک کلمه یونانی Orthos (مستقیم و صاف) و Gnathic (فک) گرفته شده است. زاویه دار شدن فک، به دلیل برخی عیوب و مشکلات می تواند در مواردی مانند کمبود استخوان، گردی صورت، زاویه کوتاه، اندازه هندسی فک و یا برخی مشکلات مادرزادی دچار فرم نامطلوبی شود، در این حالت، تزریق و یا جراحی می تواند زیبایی را به چهره بازگرداند.

لازم به ذکر است! همانطور که می دانید، افزایش سن، اثرات بسیاری بر بدن دارد، این اثرات با علائم مختلفی بروز پیدا می کند. برای مثال تغییر شکل چانه و فک نشانه پیری است. با افزایش سن و در پی روند پیری پوست، شکل بدن، فک و بافت چانه به دلیل کاهش چربی و ضعف عضلانی تغییر پیدا می کند.

اولین علائم تغییر شکل فک و چانه، معمولا در دهه 30 سالگی دیده می شود و حتی برخی افراد این علائم را قبل از 30 سالگی مشاهده می کنند. تزریق چربی برای زاویه سازی فک و چانه روشی بسیار مناسب می باشد که امروزه در بین افراد مورد توجه قرار گرفته است.

مادلینگ و زاویه سازی صورت در سعادت آباد

مادلینگ و زاویه سازی صورت در سعادت آباد ؛روش های تزریق فیلر و چربی چگونه انجام می گیرند؟

تزریق ژل (فیلر) و چربی به نواحی مانند فک، چانه و روی پل بینی، زوایای خاصی ایجاد می کند که باعث کشیده شدن پوست، از بین رفتن چین و چروک و شکاف های پوستی و نازک شدن چانه و فک می گردد.

زاویه سازی با چربی: ابتدا چربی مورد نیاز برای تزریق، با لیپوساکشن استخراج می شود. این روش یکی از کامل ترین روش های زاویه بندی می باشد و مواد تزریقی از خود بدن گرفته خواهد شد. امکان ایجاد حساسیت در این روش صفر است. چربی مورد نیاز از ران یا اطراف ناف یا باسن گرفته می شود.

در زاویه سازی با چربی، حدود 200 میلی لیتر چربی گرفته شده و از طریق سرنگ تزریق انجام می گیرد، اما نبایستی مقدار زیادی چربی در یک ناحیه تزریق شود؛ زیرا خطر مرگ این سلول های چربی وجود دارد.

استفاده از روش تزریق چربی برای زاویه دهی فک و چانه، دوره نقاهت کوتاهی در حدود یک هفته دارد و پس از گذشت نزدیک به 6 ماه، تمامی نتایج درمان قابل مشاهده خواهد بود.

این عمل حدود 45 دقیقه تا یک ساعت طول می کشد و معمولا با استفاده از بی حسی موضعی انجام می شود. در این روش، فرد در طی مدت زمان کوتاهی مجدد به زندگی عادی خود باز می گردد و به راحتی فعالیت های روزانه خود را ادامه خواهد داد.

زاویه سازی با ژل: ژل ها پرکننده هایی هستند که از مواد پوستی در آزمایشگاه (به عنوان مثال، کلاژن در پوست) ساخته می شوند. به طور کلی، ژل ها دو دسته هستند: قابل جذب و غیر قابل جذب. فرآیند تزریق ژل حدود 30 دقیقه طول می کشد. در این روش، هیچ درد و یا خونریزی وجود ندارد و در صورتی که رضایت بخش نباشد، می توان آن را تخلیه کرد.

مادلینگ و زاویه سازی صورت در سعادت آباد

مادلینگ و زاویه سازی صورت در سعادت آباد ؛ روش های دیگر برای زاویه سازی صورت:

دو روش دیگر نیز برای زاویه سازی صورت وجود دارد. روش جراحی و استفاده از نخ. در روش جراحی زوایه سازی تحت بیهوشی توسط یک جراح فک انجام خواهد شد و در روش بعدی، به وسیله نخ لیفتینگ یا کشیدن پوست انجام می شود. دومین روش دارای نتیجه آنی بوده و روشی پرطرفدار به شمار می رود.

آیا زوایای صورت پس از تزریق، قابل برگشت هستند؟

زوایای صورت پس از تزریق، بسته به نوع روش تزریق انتخابی، می تواند دائمی یا موقت باشد. در صورت استفاده از فیلر یا ژل، این روش برگشت پذیر بوده و تا دو سال ماندگاری دارند و نیاز به جلسات ترمیم یا تزریق مجدد خواهد داشت.

همچنین، برخی از ژل های تزریقی می توانند تا 10 سال نیز دوام بیاورند. در مقابل، اگر از روش فیت لیپوساکشن برای تزریق استفاده شود، با وجود اینکه هزینه این عمل زیبایی ارزانتر و دائمی خواهد بود، اما بایستی بدانید که این روش با کاهش 30 درصدی حجم، کمی تهاجمی تر خواهد بود.

چگونه چین و چروک پیشانی را از بین ببریم؟

تزریق ژل و فیلر در شهرک غرب

زاویه سازی صورت برای چه کسانی مناسب و جوابگو است؟

زاویه دهی فک و صورت برای کسانی مناسب است که صورت گرد، منحنی یا لاغر دارند یا به دلیل نقص مادرزادی چانه آنها ضعیف می باشد.

افرادی که صورت خیلی لاغر و یا خیلی چاق یا گردن چاق، بینی بزرگ، گونه های کوچک، پوست شل و افتاده دارند، نمی توانند از این روش نتیجه مطلوبی کسب نمایند. البته تصمیم گیری صحیح در نهایت قطعا بر عهده پزشک متخصص پوست و یا زیبایی می باشد.

مادلینگ و زاویه سازی صورت در سعادت آباد

مشکلات و عوارض زوایه سازی صورت چیست؟

  • بهتر است بدانید خط فک یک منطقه درمانی دشوار است. سنگینی و نزول دو سوم بالایی بر روی یک سوم تحتانی تأثیر می گذارد. همچنین، ناحیه فک یک منطقه درمانی وسیع می باشد که برای درمان کامل به حجم کافی پرکننده پوستی نیاز دارد. در این حالت، این درمان هزینه بالاتری را برای بیماران به همراه خواهد داشت.
  • در روش های ذکر شده خطر تزریق داخل عروقی وجود دارد. که این خطر را می توان با باقی ماندن در سطح سطحی (زیر پوستی) یا سطوح عمیق (پریوستئال) به حداقل رساند.
  • روش های تزریق ژل و چربی روش هایی کم تهاجمی هستند و کمتر باعث دردسر می شوند. اما در صورت رعایت نکردن مراقبت های بعد از درمان، چه بعد از جراحی و چه بعد از تزریقی ساده، فرد به مشکل برخورد خواهد کرد.
  • سوزش، تورم، بی حسی امکان دارد! پس از تزریقات به سراغ افراد بیایند.
  • بایستی بدانید! عمل جراحی دارای عوارض بیشتری است. درد، کبودی، عفونت می توانند از عوارض جانبی انجام جراحی باشد.
مادلینگ و زاویه سازی صورت در سعادت آباد
مادلینگ و زاویه سازی صورت در سعادت آباد

مزایای زاویه سازی فک چیست؟

از جمله مزایای زاویه سازی فک عبارتست از:

  • تقارن صورت
  • زیبایی و جذابیت بیشتر حالت صورت
  • رفع و درمان مشکلات عقب رفتگی یا فرو رفتگی ها در چانه
  • و در نهایت ارتقا سطح اعتماد به نفس، مزیت قابل توجه زاویه سازی فک می باشد.

 

هزینه های مدلینگ و زاویه سازی صورت چقدر است؟

روش جراحی به دلیل دائمی بودن و حساس بودن آن، هزینه ی بالاتری دارد. بین تزریق ژل و چربی نیز، نسبت به مقدار سی سی استفاده شده برای پر کردن، تزریق ژل نسبت به تزریق چربی ارزان تر خواهد بود.

اما به طور کلی، هزینه اینگونه روش های ترمیمی با توجه به مکان جغرافیایی کلینیک و یا مطب، پزشک متخصص، شرایط بیمار متفاوت خواهد بود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *