مرکز زیبایی و لیزر

بهترین کارکنان، پزشکان و متخصصان برای درمان اثربخش

تهران، سعادت آباد، سرو شرقی

شنبه تا پنج شنبه: 8:00 تا 21:00

میکرونیدلینگ نوعی درمان از زیر مجموعه مزونیدلینگ برای پاکسازی و جوانسازی پوست میباشد. پاکسازی پوست با روش های مختلفی انجام میشود که میکرونیدلینگ یکی از موثر ترین آنها میباشد.

در توضیحی کوتاه درباره این روش ابتدا پوست شما توسط پماد بی حسی بی حسی میشود ( حدود 30 دقیقه پماد روی پوست میماند ) سپس پوست را میشویید و کار میکرونیدلینگ شروع میشود.

دستگاه میکرونیدلینگ حاوی سوزنی های کوچکی با سرعت چرخش میکند و زمانی که دکتر این دستگاه را روی پوست میکشد پوست تحریک میشود. البته همراه با میکرونیدلینگ پودر و مایع مزو روی پوست ریخته میشود و میکرونیدلینگ روی پوست کشیده میشود که سبب تاثیر بالاتر این عمل پاکسازی پوست میشود.

بعد از انجام این عمل که حدود 15 دقیقه طول میکشد ماسکی روی پوست به مدت 10 دقیقه قرار داده میشود که مایع جوانساز پوست است.

مراقبت های بعد از میکرونیدلینگ

در صورتی که پوست شما مستعد جوش است دکتر به شما آزیترومایسین یا همان چرک خش کن میدهد که در هفته اول باید روزی 1 بار و در هفته دوم هر روز درمیان باید مصرف شود.

کرمی هم برای بازیابی پوست داده میشود که بنا به اینکه شما دارای چه نوع تیپ پوستی هستید متفاوت است.

در کنار این دو کرمی هم داده میشود تا در صورتی که پوست شما خشک شد باید روی پوست بمالید.


اگر مایلید از جشنواره تخفیف های ویژه پاییز شی لیزر استفاده کنید میتوانید با پر کردن فرم زیر منتظر ارتباط کارشناسان شی لیزر باشید و از تخفیف های استثنایی ( قیمت پکیج لیزر فول بادی 845 الکس کندلا 2023 و الیت پلاس و .. ) استفاده کنید.

امکان افزایش قیمت ها بعد از این تاریخ وجود خواهد داشت.

جشنواره تخفیف پاییز فقط تا 14 ابان 1402


تاثیر میکرونیدلینگ چه مدت نمایان میشود

تاثیر این روش 1 الی 2 هفته بعد از انجام مشاهده میشود پس زود قضاوت نکنید. ه پوستتان اجازه دهید خود را بازیابی کند و کلاژن سازی انجام شود.

سعی کنید در خوردن غذا هایی که دارای ادویه و فست فود ها خودداری کنید.

هزینه میکرونیدلینگ چقدر است

درباره قیمت و هزینه میکرونیدلینگ باید به ابعاد انجام این عمل بستگی دارد اما مرکز پارادایس مبلغ 1.300.000 تومان برای صورت را در نظر گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *